O firmie

 

Firma KAPI istnieje od 2001r. Wykonuje kotły oraz piece standardowe lub na indywidualne zamówienia. Stawiamy na jakość a nie ilość. Staramy się systematycznie podnosić jakość naszych wyrobów Słuchamy opinii naszych klientów i staramy się robić wszystko aby zaspokoić ich potrzeby.

OD 09.11.2017r zaczeliśmy produkcję KOTŁÓW 5 KLASY oraz ECODESING ROZPORZĄDZENIE KOMISJI (UE) 2015/1189 z dnia 28 kwietnia 2015 r w sprawie wykonania dyrektywy Parlamentu Europejskiego i Rady 2009/125/WE w odniesieniu do wymogów dotyczących ekoprojektu dla kotłów na paliwa stałe.

KOTŁY 5 KLASY oraz EKODESING mają sprawność powyżej 95 %

Zajmujemy się remontami,naprawami oraz modernizacją kotłów c.o.

Wykonujemy PIECE NA POWIETRZE do ogrzewania hal,tuneli foliowych oraz suszarni do suszenia ziół.

Dokonujemy pomiarów w domu klienta, serwis gwarancyjny oraz pogwarancyjny. Istnieje możliwość montażu kotła. Działamy przeważnie na rynku lokalnym ponieważ łatwo pomóc w ewentualnych problemach. Możemy dojechać w ciągu kilku godzin a nie dni to jest ważne gdy za oknem duży mróz, przekonało się o tym wielu naszych klientów. Posiadamy części zamienne do naszych kotłów od ręki nie trzeba czekać na przesyłkę od kilku do kilkunastu godzin. Pomoc w ustawieniu sterownika również telefonicznie dzwoniąc pod nr 508 148 320

WAŻNE

Kotły oraz piece wykonane są z blachy kotłowej P265 GH o grubości 6mm z zastosowaniem maksymalnej ilości elementów giętych (wyeliminowanie dużej ilości połączeń spawanych) co znacznie wydłuża trwałość kotła. Próba ciśnienowa każdego kotła ciśnieniem do 5 atm. Spawanie kotłów wykonuje się za pomocą drutu spawalniczego firmy ESAB w osłonie 3 składnikowego gazu typu arcal oraz elektrod firmy ESAB.

5 LAT GWARANCJI
ZALETY :

  • Duża komora paleniskowa łatwy dostęp do płyt ceramicznych.
  • Duże drzwiczki zasypowe łatwy dostęp do palnika retortowego.
  • Łatwy i wygodny załadunek opału.
  • Pionowe płaszcze nie ma potrzeby częstego czyszczenia kotła.
  • Piece na biomasę na indywidualne zamówienie.

Istnieje możliwość dokonania wyboru:

  • strony otwierania drzwi (zawiasy z lewej lub prawej strony)
  • średnicy i umiejscowienia mufy zasilania i powrotu
  • czopucha o przekroju kwadratowym (standard) lub okrągłym
  • wylotu spalin np. czopuch skierowany w lewo lub w prawo, wylot górny itd.
  • doposażenia kotła w dodatkowe kolano lub przedłużkę na czopuch.

ARYKUŁY HYDRAULICZNE,CZĘŚCI ORAZ AKCESORIA DO KOTŁÓW

Prowadzimy sprzedaż artykułów hydraulicznych kształtki ocynkowane ,pompy co, zawory kulowe,zawory czterodrogowe,przyłącza do pomp, sterowniki,dmuchawy oraz inne.

Ślimaki,podajniki,motoreduktory sznur do drzwiczek wszystko co jest niezbędne do naprawy kotła.